Trixowell Saç Dökülmesi Karşı /Saç Güçlendirici Serum
Trixowell Saç Dökülmesi Karşı /Saç Güçlendirici Serum

Trixowell Saç Dökülmesine Karşı /Saç Güçlendirici Serum

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺825,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺750,00(KDV Dahil)

:

TRIXOWELL SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI /SAÇ GÜÇLENDİRİCİ SERUM

  • Saç incelmesini/dökülmesini önlemeye yardımcıdır,
  • Saç büyümesini uyararak, yeni saç teli çıkışını destekler,
  • Saçlarda kökten uca gençlik sağlar,
  • 3 ayda daha kalın ve daha dolgun saçlara kavuşmanızı destekler,
  • Tüm saç tipleri için uygundur.

Trixowell Saç Dökülmesine Karşı / Saç Güçlendirici Serum içerdiği etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmış Procapil (Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinoyl Tripeptide-1), İsviçre formüllü patentli ve ödüllü bitkisel kök hücre teknolojisi Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract, organik bezelye filizinden elde edilen bitkisel özüt Anagain (Organic Pea Sprout Extract) saç köklerini besler, saçlarda oluşabilecek incelme ve dökülmeleri önleyerek, yeni saç çıkışını tetikler.

Ayrıca içeriğinde bulunan saw palmetto, kafein ve 11 ayrı bitki özütü (aloe vera, huş ağacı, alman papatyası, sarı darı, at kuyruğu, adaçayı, ısırgan, yeşil çay, dul avrat otu, kına özütü, şerbetçi otu) ve 3 ayrı vitamin (Biotin, Niacin, Provitamin B5)den oluşan karışım daha kalın ve dolgun görünen saçlara kavuşmanıza yardımcıdır. 

Trixowell'in içeriğinde bulunan aktiflerin, düzenli kullanımda saç dökülmesini %95'e varan oranda azalttığı ve 12.haftadan itibaren yeni saç çıkışını tetiklediği klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır. Trixowell Serum, zayıflayan ve canlılığını yitiren saç köklerinizi besleyerek, incelen ve ayva tüyüne dönen saç telinizi kalınlaştırır, daha parlak ve canlı görünmesini destekler. Serum ilk günden itibaren saçı desteklemeye başlar, etkisini saç uzaması aylık ortalama 1.5-2 cm olduğu için 1.ayın sonundan itibaren görmeye başlarsınız.

Trixowell Şampuan ve Serum, YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Ar-Ge Merkezi, İsviçre Mibelle Biochemistry Laboratuvarı ve konusunda uzman doktor Plastik ve Estetik Cerrah İlhan Serdaroğlu danışmanlığında saç dökülmesi olan kadınlar ve erkekler için özel olarak formüle edilmiştir. Tam GMP uyumunun olduğu ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Yeditepe Üniversitesi Kozmetik Üretim Birimi'nde üretilmiştir. Dermotolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. 

KULLANIM ŞEKLİ

Serum başlığı koruyucu kapağı çıkarınız. Saç dökülmesi olan alana saç diplerinize 1-2 puf püskürtünüz. Serum, saçlarımızı ayırarak diplerine püskürterek uygulanmalıdır ve parmak uçları ile masaj yapılarak cilde iyice yedirilmelidir. Böylece saçların inceldiği bölgede serumun maksimum miktarda emilmesi sağlanmalıdır. Bu uygulamayı sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez yapınız. Saçta en az 6-8 saat kalması önerilir, durulama gerektirmez. En az 3-6 ay kullanımı önerilir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR