Merhaba,

 

Ben Mehtap Serdaroğlu. Endüstri Mühendisiyim. Uzun yıllar ilaç sektöründe üst düzey yönetici olarak çalıştıktan sonra saç ekimi alanında çalışan eşim Plastik ve Estetik Cerrah Doktor İLHAN SERDAROĞLU'nun saç konusundaki bilgi ve deneyimlerini benim üretim ve lojistik konularındaki bilgi ve tecrübelerimle birleştirerek saç dökülmesini önlemeye destek ürünleri "Trixowell" markası ile sizler ile buluşturduk. Trixowell  marka ismi  ingilizce saç bilimi anlamına gelen "Trichology" ve yine ingilizce hakkıyla, layıkıyla, iyi anlamına gelen "Well" kelimelerinden esinlenilerek belirlendi. Trixowell'in amacı ve bizim amacımız sağlık ve kişisel bakım sektöründe, kaliteli, güvenilir, yenilikçi, sizlerin ihtiyaçlarını tespit ederek doğru ürünleri sizlerle ile buluşturan ve değer yaratan bir marka olmaktır. Bu nedenle tüm paydaşlarımızı titizlikle ve kuruluş felsefemize uygun olarak seçmekteyiz. 

Trixowell markalı ürünler Türkiye'nin saygın üniversitelerinden Yeditepe Üniversitesi Kozmetik Birimi, İsviçre’de bulunan dünyaca ünlü Mibelle BioChemistry laboratuvarı ve konusunda uzman Plastik ve Estetik Cerrah İlhan Serdaroğlu danışmanlığında yürütülen AR-GE çalışmaları sonucunda özel olarak formüle edilmiştir ve üretimleri Yeditepe Üniversitesi Üretim Tesislerinde yapılmaktadır.

 

Vizyonumuz

 

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, kurumumuzun sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak, müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem vererek, bulunduğu sektörde verdiği sözü tutan, güvenilir, etkin ve en çok tercih edilen bir marka olmakdır.  

İşimizi dokunduğumuz insanlara, organizasyonlara ve çevreye karşı saygılı ve dürüst bir şekilde yürütmek, sorumluluk anlayışımızın kalbinde yer almaktadır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR