Garanti ve İade Koşulları

 

Trixowell olarak alışverişinizden memnun kalacağınızı umuyoruz, fakat ürünlerimizi iade etmek isterseniz, paranızın %100 iadesini alabilirsiniz. Bu cayma hakkını kullanabilmek için lütfen aşağıda yer alan iade şartlarını dikkatle okuyunuz.

 

 

1.Aldığım Ürünü İade Etmek İstiyorum, Neleri İade edebilirim?

 

İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajlarında, ambalajı açılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orjinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünler kabul edilmemektedir.

Ambalajı açılmış, kullanılmış veya ambalajına zarar verilmiş ürünler kabul edilmeyecektir. Kullanılmamış olsa dahi kozmetik ürünler ambalajından çıkarıldığında iadesi mümkün olmaz.

 

2.Aldığım Ürünleri Nasıl İade Edebilirim?

 

Öncelikle iade etmek istediğiniz ürünlerin iade şartlarına uygun olduğundan emin olunuz.

Uygun olması halinde ürün teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde ürünleri faturası ile birlikte aşağıda belirtilen iade adresine yollayınız.

Ürün iadenizi ücretsiz gerçekleştirmek için ürünü Yurtiçi Kargo ile göndermeniz gerekmektedir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları dışındaki firmalar ile gönderilen iadelerin kargo ücreti müşterimize aittir.

 

 

İade Kargo Gönderi Adresi:

 

MS Dermokozmetik ve Sağlık Ürünleri Sanayi Limited Şirketi

Bağdat Cad. Ali Bor Apt. No:433 D:2 Suadiye İstanbul

Müşteri Hizmetleri : [email protected]  veya 0(216)5808683

İade onaylandığında, ürün ücreti 7 iş günü içerisinde iade edilir.

 

 

3. Siparişimin İçeriğini Değiştirebilir miyim? Veya Siparişimi İptal Edebilir miyim?

 

Onaylanan siparişlerin içeriğiyle ilgili değişiklik yapılamamaktadır. Ürün tarafınıza ulaştıktan sonra iade prosedürüne başvurabilirsiniz. Ayrıca siparişinizi iptal ederek yeni bir sipariş verebilirsiniz.

Siparişlerin iadesi ancak Kargoya verilmeden önce mümkündür. Siparişiniz kargoya teslim edilmemişse,  e-posta [email protected] ile talebinizi iletebilir veya destek hattımızı 02165808683 hafta içi çalışma saatleri içinde arayarak iletebilirsiniz. Kargoya verilen siparişlerin ise iptali mümkün değildir. Ürün elinize ulaştıktan sonra 14 gün içinde iade prosedürüne başvurabilirsiniz.

Sipariş iptali talebiniz onaylandıktan sonra, siparişinizin ödemesi hangi ödeme yönteminden alındı ise, aynı şekilde iade işlemi yapılacaktır.

 

 

4.Teslimat Şartları:

 

Trixowell Hafta içi 09.00-19.00, Cumartesi günü 09.00-13.00 saatleri arasında çalışmamaktadır. Kargonuz İstanbul’dan geliyorsa en az bir iş günü, Türkiye’nin diğer şehirlerinden geliyorsa en az iki iş günü içerisinde bize ulaşacaktır. İadeniz tarafımıza ulaştıktan sonra iade koşullarına uygun olması durumunda işleme alınması ve ödemenin geri yapılması yedi iş gününe kadar zaman alabilmektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR