Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan + Trixowell Saç Dökülmesine Kaşı /Saç Güçlendirici Serum
Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan + Trixowell Saç Dökülmesine Kaşı /Saç Güçlendirici Serum

Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan + Trixowell Saç Dökülmesini Önleyen Serum

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺1.210,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.100,00(KDV Dahil)
:

TRIXOWELL SAÇ BÜYÜMESİNİ DESTEKLEYEN ŞAMPUAN ve SERUM

 • Bitkisel kök hücre teknolojisi içerir,
 • Saç incelmesi/ dökülmesini önlemeye yardımcıdır,
 • Saç büyümesini uyarır, incelen saçları kalınlaştırır,
 • Daha sağlıklı ve dolgun saçlara kavuşmanızı sağlar,
 • Saç köklerini besleyerek, kökten uca gençlik sağlar,
 • SLS (Sodyum Lauryl Sulfat), PARABEN, SİLİKON türevlerini içermez.
 • Tüm saç tipleri için uygundur.

Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan  İsviçre’de geliştirilen patentli ve ödüllü bitkisel aktifler ile bitkisel kök hücre teknolojisi içerir. İçeriğinde bulunan 11 ayrı bitki özütü (aloe vera, huş ağacı, alman papatyası, sarı darı, at kuyruğu, adaçayı, ısırgan, yeşil çay, dul avrat otu, kına özütü, şerbetçi otu) ve 3 ayrı vitamin (Biotin, Niacin, Provitamin B5)den oluşan karışım, hidrolize keratin, bitkisel yağlar, yulaf beta-glukan ve kafein ile saçlarda oluşabilecek incelme ve dökülmeleri önlemeye destek olur. Sürekli ve düzenli kullanıldığınıda daha gür, daha güçlü ve daha dolgun saçlara kavuşmanıza yardımcıdır. Yoğun bitkisel içeriği sayesinde; saç derinizi nazikçe temizleyip, canlandırırken aynı zamanda saçlarınızı kökten uca kadar besler. Deride tahrişe ve saç kaybına neden olabilen Sodyum Lauryl Sulfate (SLS), Sodyum Laureth Sulfate (SLES), Parabenler ve Silikon türevlerini içermez. Ayrıca içeriğinde nemlendirme ve temizleme özelliği olan sabun ağacı özütü (Quillaja Saponaria Bark Extract) bulunur.

Kullanım Şekli:Haftada 3-5 kez ıslak saça ve saç köklerine 2-3 dakika friksiyonla masaj yaparak köpürtün. Durulayın. En iyi sonucu elde etmek için Trixowell Anti Hair Loss / Hair Regrowth Serum ile birlikte kullanılması önerilir.

TRIXOWELL SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI /SAÇ GÜÇLENDİRİCİ SERUM

 • Saç incelmesini/dökülmesini önlemeye yardımcıdır,
 • Saç büyümesini uyararak, yeni saç teli çıkışını destekler,
 • Saçlarda kökten uca gençlik sağlar,
 • 3 ayda daha kalın ve daha dolgun saçlara kavuşmanızı destekler,
 • Tüm saç tipleri için uygundur.

Trixowell Saç Dökülmesine Karşı / Saç Güçlendirici Serum içerdiği etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmış Procapil (Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinoyl Tripeptide-1), İsviçre formüllü patentli ve ödüllü bitkisel kök hücre teknolojisi Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract, organik bezelye filizinden elde edilen bitkisel özüt Anagain (Organic Pea Sprout Extract) sayesinde saçlarınızı kökten uca kadar besleyerek saçlarda oluşabilecek incelme ve dökülmeleri önlemeye destek olur.

İçeriğinde bulunan 11 ayrı bitki özütü (aloe vera, huş ağacı, alman papatyası, sarı darı, at kuyruğu, adaçayı, ısırgan, yeşil çay, dul avrat otu, kına özütü, şerbetçi otu) ve 3 ayrı vitamin (Biotin, Niacin, Provitamin B5)den oluşan karışım daha kalın ve dolgun görünen saçlara kavuşmanıza yardımcıdır. 

Trixowell'in içeriğinde bulunan aktiflerin, düzenli kullanımda saç dökülmesini %95'e varan oranda azalttığı ve 12.haftadan itibaren yeni saç çıkışını tetiklediği klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır. Trixowell Serum, zayıflayan ve canlılığını yitiren saç köklerinizi besleyerek, incelen ve ayva tüyüne dönen saç telinizi kalınlaştırır, daha parlak ve canlı görünmesini destekler. Serum ilk günden itibaren saçı desteklemeye başlar, etkisini saç uzaması aylık ortalama 1.5-2 cm olduğu için 1.ayın sonundan itibaren görmeye başlarsınız.

KULLANIM ŞEKLİ

Serum başlığı koruyucu kapağı çıkarınız. Saç dökülmesi olan alana saç diplerinize 1-2 puf püskürtünüz. Serumu saç derisine masaj yaparak uygulayınız. Bu uygulamayı sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez yapınız. Saçta en az 6-8 saat kalması önerilir, durulama gerektirmez. En az 3-6 ay kullanımı önerilir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR