Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan + Trixowell Advanced Biotin, vitamin ve Mineral İçeren Takviye Edici Gıda
Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan + Trixowell Advanced Biotin, vitamin ve Mineral İçeren Takviye Edici Gıda

Trixowell Advanced Biotin Vitamin Mineral İçeren Saç Büyümesini Destekleyen - 2'li Set

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺1.100,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.000,00(KDV Dahil)
:

TRIXOWELL SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ŞAMPUAN

  • Bitkisel kök hücre teknolojisi içerir,
  • Saçlı deriyi nazikçe temizler,
  • Saç köklerinin ve saçlı derinin yağ ve nem dengesini korur,
  • Saç incelmesi/ dökülmesini önlemeye yardımcıdır,
  • Saç büyümesini uyarır, incelen saçları ve ayva tüyüne dönen saçları kalınlaştırır,
  • Daha sağlıklı ve dolgun saçlara kavuşmanızı sağlar,
  • Saç köklerini besleyerek, kökten uca gençlik sağlar,
  • İçerisinde bulunan keratin saç telinin onarır ve güçlendirir, saçın hızla uzamasını sağlar,
  • SLS (Sodyum Lauryl Sulfat), PARABEN, SİLİKON türevlerini içermez.
  • Tüm saç tipleri için uygundur.

Trixowell Saç Dökülmesine Karşı Şampuan İsviçre’de geliştirilen patentli ve ödüllü bitkisel aktifler ile bitkisel kök hücre teknolojisi içerir. İçeriğinde bulunan 11 ayrı bitki özütü (aloe vera, huş ağacı, alman papatyası, sarı darı, at kuyruğu, adaçayı, ısırgan, yeşil çay, dul avrat otu, kına özütü, şerbetçi otu) ve 3 ayrı vitamin (Biotin, Niacin, Provitamin B5)den oluşan karışım, hidrolize keratin, bitkisel yağlar, yulaf beta-glukan ve kafein ile saçlarda oluşabilecek incelme ve dökülmeleri önlemeye destek olur. Sürekli ve düzenli kullanıldığınıda daha gür, daha güçlü ve daha dolgun saçlara kavuşmanıza yardımcıdır. Yoğun bitkisel içeriği sayesinde; saç derinizi nazikçe temizleyip, canlandırırken aynı zamanda saçlarınızı kökten uca kadar besler. Saç dökülmesine karşı şampuan Trixowell, deride tahrişe ve saç kaybına neden olabilen Sodyum Lauryl Sulfate (SLS), Sodyum Laureth Sulfate (SLES), Parabenler ve Silikon türevlerini içermez.

Saç dökülmesine karşı şampuan Trixowell'in içeriğinde dünyanın ilk organik sertifikalı ve yenilebilir (food-grade) yüzey aktifi olan Quillaja Saponaria isimli sabun ağacından elde edilen bitkisel özüt bulunmaktadır. Bu özüt çok eski zamanlardan beri Güney Amerika yerlileri tarafından kişisel temizlik, deterjan ve dizanterinin iyileştirilmesi gibi çok amaçlı olarak kullanılmıştır.  Bu özütün başlıca özellikleri;  Aanti-allerjen ve anti-irritantdır. Etkili ama narin temizleme özelliği vardır. Saçlı derinin yağ ve nem dengesini korur. Diğer yüzey aktifler cildi kuruturken, bu özüt cilt elastikiyetini artırır, yağ salgılanmasını dengeler ve kepek önleyici özelliği vardır. İçerdiği özel ve doğal bir keratin maddesi ile saç telini onarır ve kuvvetlendirir.

Saç dökülmesine karşı şampuan Trixowell Şampuan ve Trixowell Serum, Yeditepe Üniversitesi Tıbbi Cihaz ve Kozmetik Ar-Ge Birimi, İsviçre Mibelle Biochemistry Laboratuvarı ve konusunda uzman doktor Plastik ve Estetik Cerrah İlhan Serdaroğlu danışmanlığında saç dökülmesi olan kadınlar ve erkekler için özel olarak formüle edilmiştir. Tam GMP uyumunun olduğu ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Yeditepe Üniversitesi Kozmetik Üretim Birimi'nde üretilmiştir. Dermotolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Trixowell saç dökülmesine iyi gelen bir şampuandır ve günlük kullanım için uygundur.

Kullanım Şekli: Saç dökülmesine karşı şampuan Trixowell haftada 3-5 kez ıslak saça ve saç köklerine 2-3 dakika friksiyonla masaj yaparak köpürtün. Durulayın. En iyi sonucu elde etmek için Trixowell Anti Hair Loss / Hair Regrowth Serum ile birlikte kullanılması önerilir.

Sağlıklı bir saç normalde her ay 1.5-2 cm uzar. Saç dökülmeniz günlük 50-100 tel civarında ise bu normaldir ve saçın normal büyüme döngüsü içinde beklediğimiz bir sonuçtur. Bazı durumlarda saçlarımız normal dökülme saydığımız 50-100 telden fazla dökülür. İlaç kullanımı, radyasyon, kemoterapi tedavisi, kimyasallara maruz kalma, hormonal değişiklikler, beslenme şekli, tiroid hastalıkları, deri hastalıkları ve stress gibi faktörlerin saç büyüme döngüsünü etkilemesi ile kalıcı veya geçici saç kayıplarına neden olabilir. Diğer yandan saç büyümesine en fazla etki eden ise testesteron ve dihidrotestesteron hormonlarıdır. Saçlarımızı tahrip eden ve bakımsız gösteren etmenlerin başında, derimizde de yaşlanmaya neden olan aşırı güneş ışığına ve ultraviyoleye maruz kalınması; tuzlu suda (denizde) saçın uzun süre kalması; ıslak saçların sertçe fırçalanması ve taranması sayılabilir. Ayrıca, kalıcı permalar, brezilya fönleri, kimyasal boyalar, saç açma işlemleri, röfleler vs saçımızda kimyasal ajanlara bağlı ciddi hasar oluşturmakta. Saçlarımıza binen stresi ve yükü artıran, onların devamlı çekilmesine neden olan mısır şeklinde örme, rastalar ve gergin topuzlar, saçlarda kalıcı kayıplara yol açabilir. Saçlı deri yapısına en uygun ve kaliteli şampuanlar ve saç köklerini besleyici ürünler kullanarak saçlarımızı koruyabilir ve güçlendirebiliriz.

Trixowell Şampuanın içeriğinde bulunan aktif maddeler saç uçlarında gerekli nem ve saç derisindeki sebum miktarı dengesinin koruyarak saçlarınızı temizler. İçeriğinde kullanılan yüzey aktifi çok eski zamanlardan beri Güney Amerika yerlileri tarafından kişisel temizlik, deterjan ve dizanterinin iyileştirilmesi gibi çok amaçlı olarak kullanılan food grade dediğimiz yenilebilir bir temizleme ajanıdır. Saçlarımızın sağlıklı bir şekilde büyümesini uyaran, kök hücre teknolojili ürünler de artık ülkemizde bulunmaya başladı. Kök hücre teknolojisini saç bakımına taşıyan bu yeni formüller, saçların büyüme ve gelişme oranlarını artırıyor ve saçlara adeta filiz gibi boy attırıyor. Saçlara canlılık veren çok güçlü bir antioksidan kompleksler bu şampuanların yapısında bulunmalı. Özel bir keratin maddesi saçları onarabilir; saçı dış etkilerin zararlarından korur ve ipeksi bir dokunuş kazandır. Ayrıca bu şampuan ve spreylerde, saç dökülmesini önleyen Saw Palmetto; diğer belli başlı saç besinleri olan Biotin, Niacin, Gingko, Ginseng, E Vitamini, Panthenol gibi maddelerin hepsi bulunmalı. Saçlarımız kısa ve yağlı ise onu her gün şampuanla yıkayabiliriz. Daha uzun, normal yada kuru ise onu iki günde bir şampuan ile yıkamalısınız. İyi bir şampuanın amacı saç ve saçlı deriye hasar vermeden nazikçe temizlemek ve nem ve sebum dengesini korumak olmalıdır.

Saçlarımızın sağlıklı uzamasını sağlamak, dökülmesini önlemek, incelen saçlarımızı güçlendirmek için beslenmemize dikkat etmeli, saç köklerimizi canlı tutmak için saç köklerini uyaran ve canladıran Trixowell Serum kullabiliriz. Trixowell Serumun içeriğinde İsviçre’ye özgü ve nesli tükenmekte olan bir tür elmadan kök hücre teknolojisi ile elde edilen bitkisel extract vardır. Bu elmanın en önemli özelliği buruş buruş olmadan ve lezzetini kaybetmeden çok uzun süre saklanabilmesidir. Michelle Obama, Jeniffer Lopez, Helen Miren gibi ünlülerin kullandığı bu hammadde saç köklerini korur ve yaşlanmayı geciktirerek anti aging etki gösterir. Serumun diğer bir özelliği ise İsviçre Formulasyonu olması ve ödüllü ve patentli aktiflerin yanısıra saç köklerinizi besleyecek ve canlılığını sağlayacak 12 çeşit bitkisel extract’ın kullanılmış olması. Trixowell Serumun en birinci amacı saç köklerinizi canlı tutarak, güçlendirmek ve dinlenme fazında olan saçlarınızı uyararak normal döngüsünde büyümesini sağlamaktır.

 

TRIXOWELL ADVANCED BIOTIN, VİTAMİN ve MİNERAL İÇEREN GIDA TAKVİYESİ - 60 TABLET

Trixowell Advanced Biotin, Vitamin ve Mineral İçeren Takviye Edici Gıda 2500 Mikrogram Biotin başta olmak üzere, saw palmetto, çinko, folik asit, vitamin B5, vitamin B6, vitamin C, ginkgo biloba ekstresi, demir gibi 18 çeşit vitamin, mineral ve bitki ekstresi içermektedir. İçerisinde bulunan maddelerin doz miktarları saç dökülmesi şikayetlerinde alınması gereken günlük miktarların en üst seviyesindedir. 

Trixowell içeriğindeki vitamin ve mineraller ve bitkisel ekstraktlar ile bağışıklık sisteminizi güçlendirirken, saç köklerini besler, güçlendirir ve saçın hızlı uzamasına, yeni saç oluşumuna yardımcı olur. Saç dökülmesine çözüm olabilmek için özel olarak formüle edilmiştir. Güvenlik bandrollü, amber renkli cam şişelerde 60 tablet içermektedir.

Saçlarınız için her zaman en kalitelisini yapmaya, en iyi  formülü bulmaya çalıştık. Trixowell Advanced Takviye Edici Gıda Vitamin Hapı saçlarınız için gerekli olan her şeyi içeriyor. Saç dökülmesine çözüm olabilecek en etkili bitkisel ekstreler, Saw Palmetto, Üzüm Çekirdeği Ekstresi, At Kuyruğu Ekstresi, Isırgan Otu, Ginkgo Biloba ekstresi ve tabii ki doğal DHT baskılayıcı balkabağı çekirdeği ekstrelerini bir araya getiren tam bir saç destek ürünü. Saç  ve tırnak  gelişimi için çok önemli, eksikliğinde  saç dökülmesine neden olabilen ve H (hair) vitamini de dediğimiz biotin, çinko, demir, saçların büyümesine yardımcı folik asit, B vitaminleri komplekslerini de unutmadık.

Saç Dökülmesi Hangi Vitamin Eksikliğinden Kaynaklanır?
Beslenme problemleri, ağır diyetler, blumia ve anoreksia nervosa gibi yemek yememe ve yemek sonrası kusmalara kadar varabilen beslenme problemleri kişide mineral, vitamin, folik asit, çinko, biotin ve esansiyel amino asit eksikliğine bağlı olarak saç dökülmelerine neden  olabilmektedir. Ayrıca demir eksikliğine bağlı anemilerde saç dökülmeleri görülebilir. Kansızlık olmadan sadece demir depolarının azalması bile saç dökülmesini tetiklemektedir. 
Genetik ve bazı hastalıklar dışında vitamin-mineral eksikliği saç dökülmesinin en önemli nedenlerinden biridir. İşte bu eksikliği gidermede en etkili vitamin hapıTrixowell Advanced Biotin, Vitamin ve Mineral İçeren Takviye Edici Gıdadır.

İçindekiler:
 

Her 2 tablette; 

Adı

Miktarı

*BRD

Saw Palmetto (Cüce Palmiye Ekstresi)

320 mg

**

Biotin

2500 µg

%5000

Folik Asit

600 µg

%300

B5 Vitamini

200 mg

%3333

C Vitamini

160 mg

%200

Çinko

15 mg

%150

B6 Vitamini

10 mg

%714

Demir

10 mg

%71

Yulaf Ekstresi

100 mg

**

Yeşil Çay Ekstresi

100 mg

**

Bal Kabağı Ekstresi

100 mg

**

Ginkgo Ekstresi

50 mg

**

Üzüm Ekstresi

50 mg

**

At Kuyruğu Ekstresi

40 mg

**

Buğday Ekstresi

240 mg

**

Isırgan Ekstresi

200 mg

**

L-Sistein

20 mg

**

L-Lizin

10 mg

**

*BRD: Beslenme referans değeridir.

** Beslenme referans değeri yoktur.

Saw Palmetto Extract (Cüce Palmiye Ekstresi) – 320 mg

Saw Palmetto, Cüce palmiye bitkisinin ekstresidir. Serenoa Repens olarak da bilinir. Saç dökülmelerinin en belirgin sebeplerinden biri olan DHT (Dihidrotestosteron) hormonunun saç köklerinde birikmesini önler. Saç köklerinin beslenmesine yardımcı olur. En verimli DHT bloklayıcıdır. Saç dökülmesine çözüm olabilecek en etkili bitkisel ekstredir.

Biotin – 2500 mcg

Biotin suda çözünen bir B vitamini kompleksi olup H Vitamini veya B7 vitamini olarak da bilinmektedir. Kalın bağırsaktaki bakteriler tarafından da üretilen Biotin sağlıklı bir yaşam ve güçlü bağışıklık sistemi için gerekli olan önemli bir vitamindir. Aynı zamanda hücre gelişimine katkıda bulunur. Özellikle kemik iliği için çok önemli olmasının yanı sıra sağlıklı sinir dokuları için de gereklidir. Biotin güçlü tırnaklar ve saçları destekleyen bir protein olan keratini üretmek için gereklidir. Saç, tırnak ve cilt sağlığını korumada önemli rol oynar. Biotin’in son zamanlarda güzellik vitamini olarak anılmasının en büyük sebebi saçlara ve tırnaklara olan etkisidir. Bu yüzden kozmetik ürünlerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Biotin eksikliğinde kuru ve pullaşan kafa derisi, kolayca kırılan ve kopan saçlar, cansız ve şekil almayan saçlar, saç dökülmesi ve kellik (alopesi) görülebilir. Biotin saç dökülmelerinin engellenmesinde aktif bir rol oynar ve sağlıklı saç büyümesini destekler. Vücutta depolanmaz ve fazlası idrar yolu ile vücuttan atılır.  

Folik Asit – 600 mcg

Folik asit, B gurubundan bir vitamin olup, folakin, folat veya Vitamin B9 olarak da bilinir. Folat, yeni hücrelerin üretimi ve sürdürülmesi, DNA sentezi ve metilasyon yoluyla RNA sentezi için ve DNA’daki değişikliklerin önlenmesi için gereklidir. Ek olarak folat, kırmızı kan hücrelerini oluşturmaya, saçların büyümesine yardımcı olur. Folik asitin saç dökülmesinin (alopesi) tedavisinde etkili olduğu çalışmalar tarafından ortaya çıkarılmıştır. Folat eksikliği DNA sentezini ve hücre bölünmesini ve kırmızı kan hücrelerinin üretimini negatif yönde etkiler, ayrıca saçların grileşmesine ve saç büyümesinin sekteye uğrayarak zayıf saç büyümesine yol açabilir.

Vitamin B5 – 200 mg

Pantotenik asit, Panthenol veya Vitamin B5 olarak da tanınır. Vücutta depolanmayan ve suda eriyen bir vitamindir. Vitamin B5, derinin epitelyum yapısını güçlendirir, hasar görmüş deriyi ve saçları onarır, nemlendirir ve başlamış saç dökülmelerinin engellenmesinde aktif bir rol oynar. Saçları korur ve saçlara canlılık ve parlaklık kazandırır, sağlıklı saç büyümesini destekler. Saçların büyümesinde önemli olan Koenzim A oluşmasında önemli bir rol oynayarak karbonhidratların, yağların ve proteinlerin enerjiye çevrilmesinde bir katalizör olarak hayati bir rol oynar. Saçları ve kafa derisini nemlendirir ve saçlara parlaklık kazandırır. Eksikliğinde, saç folikülü hücrelerinin yeterince beslenememesine neden olmakta ve saç dökülmeleri meydana gelmektedir.

Vitamin C – 160 mg

Vitamin C veya Ascorbic Acid kolajen üretimini ve saç büyümesini destekleyen suda çözünen bir vitamindir. Vücudumuz besinleri enerjiye dönüştürürken serbest radikalleri aktif olarak üretir. Bu serbest radikaller saç köklerimize zarar verir, antioksidan özelliklere sahip vitamin C vücudumuzdaki serbest radikallere karşı savaşır, genel saç sağlığının korunmasına yardımcı olur.

Çinko – 15 mg

Çinko, saç dökülmelerini engellemede temel rol oynayan minerallerden bir diğeridir. Hücre yenilenmesine yardımcı olduğu gibi saçlı derideki dokuların yenilenmesini ve güçlenmesini sağlar. Eksikliğinde, çok hızlı gelişebilen saçta incelme ve seyrelme problemleri görülür.

Vitamin B6 – 10 mg

Saç derisindeki hücrelerin hızlı yenilenmesinde etkili bir rolü vardır. Eksikliğinde, saçlı deride iltihaplanma görülebilir. Saçlı derideki kan dolaşımını ve oksijenlenmeyi artırır. Dolayısıyla saç köklerinin beslenmesini iyileştirir. Saçın dayanıklılığı konusunda ve saçların sağlıklı uzamasında etkilidir.

Demir – 10 mg

Demir, vücudumuzda eksikliği en sık görülen minerallerden biridir. Yapılan araştırmalara göre özellikle Türkiye’de demir eksikliği çok fazla kişiye yayılmıştır. Eksikliğinde ise yaygın Telogen saç dökülmesi görülebilir. Demir eksikliği sadece saç dökülmesi ile anlaşılmayabilir. Tırnaklarda oluşan kırılma ve çizgilenme ile birlikte dilde papilla atrofisi, angular keilit (dudak kenarlarındaki yaralar) gibi hastalıklar ve ağızda oluşan aft benzeri yaralar da demir eksikliğinin göstergesi olabilir. Çeşitli farklı formda olan saç dökülmeleri çoğunlukla erkeklerde yaşanıyor gibi gözükse de, yaşa bağlı olarak veya genetik yatkınlıktan dolayı, çeşitli hastalıklardan ve doğumlardan sonra, ayrıca özellikle de menopoz döneminde kadınlarda da sıklıkla görülüyor. Kadınlarda, demir eksikliğine bağlı saç dökülmeleri daha fazla gözlemleniyor.

Yulaf Ekstresi (Beta Glukan) – 100 mg

Antioksidan özeelliği olan ve bağışıklık sistemini güçlendiren beta glukanların yüksek kolesterol, diyabet, kanser, yüksek tansiyon, egzema, dermatit tedavisinde destek olarak kullanılmaktadır. Beta-glukan, virüs, bakteri, mantar ve parazitik enfeksiyonlara karşı vücut direncinin artmasını sağlar. Yorgunluk, stres, mevsim geçişleri, nezle, grip, üst solunum yolları enfeksiyonları ve bazı alerjiler gibi hastalıklarda da destek ürün olarak kullanılmaktadır.

Yeşil Çay Ekstresi (Green Tea Extract) – 100 mg

Yeşil Çay ekstresi Camellia Sinensis Extract olarak da bilinir. Saç dökülmesine karşı savaşır veya önlenmesine yardımcı olur. Yeşil çaydaki en güçlü antioksidanlardan biri epigallocatechin’dir (EGCG). Yapılan çalışmalar saç büyümesini uyardığını kanıtlamaktadır. Yeşil çay ekstresinin daha fazla saç büyümesi ve kıl folikülü uzamasına yardımcı olduğu gözlemlenmiştir. İçermiş olduğu flavonoidler (quercetin, kaempferol, myricetin) sayesinde 5-alpha-reductase enziminin inhibe edilmesine yardımcı olarak DHT oluşumunu ve bu nedenle oluşan saç dökülmelerinin engellenmesini destekler. Sebum salgısının düzenlenmesine yardımcı olarak bu nedenle meydana gelen saç dökülmelerinin engellenmesine yardımcı olur. Antioksidan olarak, hücre yenilenmesini destekleyici, tazeleştirici, arındırıcı ve teskin edici özellikleri saç bakımına pozitif etki eder. Saçların ve kafa derisinin serbest radikallerden korunmasına yardımcı olur. İçermiş olduğu zengin fitoflavonlar aynı zamanda saç köklerini güçlendirir. Mikro-sirkülasyonu uyararak kan dolaşımını hızlandırır ve saç köklerinin beslenmelerinin optimize edilmesini destekler.

Bal Kabağı Ekstresi (Pumpkin Seed Extract) – 100 mg

Son dönemlerde, saç şikayetlerine karşı popüler olan bu bitki ekstraktı, Pumpkin Seed veya Balkabağı çekirdeği ekstraktı olarak da bilinir. Saçların nemlenmesini ve yeni saç oluşumunu destekler. Saçlı derideki gözenekleri sıkılaştırır. Arındırıcı özelliği vardır. Sebum sekresyonunun düzenlenmesine yardımcı olur. Anti-inflammatuar özelliği sayesinde doğal tedavi sürecini destekler.

Ginkgo Ekstresi (Ginkgo Biloba) – 50 mg

Ginkgo biloba ağacının yapraklarında 40 farklı bileşen bulunmakla birlikte yaprakların fayda sağlayan etken maddeleri, bitki bazlı antioksidanlar olan “flavonoidler” ve terpenoidlerdir.
Antioksidan flavonoidler kalp kasını, sinirleri, retinayı ve damarları serbest radikallerin tahrip edici etkisinden korurken diğer önemli bileşen terpenoid damarların genişlemesine yardımcı olarak plak oluşumunu ve damar tıkanıklığını önler.

Üzüm Ekstresi (Grape Seed Extract) – 50 mg

Üzüm Çekirdeği ekstresi veya latince adı Vitis Vinifera da bilinen adlarıdır. Saç dökülmelerinde en sık rastlanan nedenlerden biri Dihidrotestosteron hormonunun saç köklerine yapışması ve saçların ihtiyacı olan gerekli beslenmeyi engellemesidir. Üzüm çekirdeği ekstresi, bu hormonun saçlı deriye yapışmasını engelleyen antioksidanlar içerir. Nemlendirici özelliği ile birlikte üzüm ekstresinin içeriğinde bulunan flavonoidler sayesinde saçlara parlaklık katar. Ayrıca, saçın hem sağlıklı büyümesine yardımcı olur hem de saçlı deriyi korur.

At Kuyruğu Ekstresi (Horsetail Extract) – 40 mg

Latincesi Equisetum Arvense’dir At Kuyruğu ekstresi olarak da bilinir. At kuyruğu saçları güçlendiren ve kafa derisindeki sebum birikimini azaltan amino asitler, silika ve fitosteroller açısından zengindir. Silika saç ve ciltte bulunan eser elementlerden biridir. Bağ dokularının normal büyümesi, hem metabolik hem de yapısal bakımdan silika son derece önemlidir. Ek olarak silika saç gövdesinin önemli bir maddesi olan keratin sülfat yapımı için de gereklidir. Silka damar açıcı özelliği ile kafa derisindeki kan akışını artırarak saç büyümesinin hızlanmasını teşvik eder, saç dökülmelerine karşı etkin bir rol oynar. Saç sağlığına yardımcı olur ve saçları kalınlaştırır ve güçlendirir. At kuyruğundaki flavonoidler ve saponinler saçın yapısal mukavemetini artıran güçlü hücre yenileme ve yeniden oluşturma özelliklerine sahiptir. Özellikle yüksek oranda içermiş olduğu apigenin flavonu sayesinde kan dolaşımını stimule ederek saç köklerinin beslenmesini destekler ve saç dökülmelerinin engellenmesine yardımcı olur.

Buğday Ekstresi – (Ruşeym) – 240 mg

Buğdayın özü olan rüşeym, kompleks karbonhidrat yapısıyla enerji verirken, bağışıklık sistemini de güçlendirir. Günlük olarak alınması gereken niasin, folat, tiamin ve B6 vitaminlerini içeren bünyesinde barındıran rüşeym, kalp hastalıklarından kas sağlığına, kanserden yaşlanmaya kadar geniş bir etki mekanizmasına sahiptir. Rüşeym yapı olarak fitosterol grubundaki kolesterolle benzer özellikler gösterir. Bu fitosteroller, kötü huylu kolesterol olarak bilinen LDL seviyesini düşürerek kalp sağlığını destekler. Rüşeymin yapısında doğal olarak bulunan ‘hidrolizat’lar kanser ve kalp rahatsızlıkları başta olmak üzere birçok ciddi hastalığa neden olan serbest radikallerin en büyük düşmanı, antioksidanları destekler ve bağışıklı sistemini güçlendirir. Yapılan çalışmalarda saç dökülmesine iyi geldiği gösterilmiştir.

Isırgan Ekstresi – 200 mg

Isırgan otundan elde edilen ısırgan ekstresi saç dökülmesini engelleyen, saçlara parlaklık ve canlılık kazandıran önemli bir ekstredir. Saçı besleyerek, saç kırıklarının önlenmesine yardımcı oluyor. Saç derisini güçlendirerek kepekleri yok etmektedir. Kan akışını arttırarak, saçların olduğundan daha hızlı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Gür saçlara kavuşmanızı sağlar.

L-Sistein – 20 mg

L-Sistein, saç telinin saç köküne bağlanmasında ve bağın güçlendirilmesinde kilit görevi olan bir aminoasittir. Günlük olarak yeterli miktarda alındığında, saçların güçlü ve sağlıklı gözükmesini sağlar. Cilt, saç ve tırnak dokularını destekler. Ayrıca, güneşin zararlı ışınlarından cildi korur. Saçların ve tırnakların ihtiyacı olan Keratin üretimini sağlar.

L-Lizin – 10 mg

Lysine vücudun protein inşa etmek  için ihtiyacı olan temel amino asitler den biridir. Uygun kolajen oluşumu için lizine ihtiyacınız vardır.  Kolajen kemiklerimizi, kıkırdağı, bağ dokularımızı ve tendonlarımızı oluşturan en bol proteindir. Bu amino asit kalsiyum emilimi için de gereklidir. Dolayısıyla, lizinin ana yararlarından birinin iskelet ve cilt sistemimizde gözlemlendiği ve bu aminoasit yararlarının osteoporoz tedavisinde de kullanılabildiği not edilmelidir. Saçın sağlıklı uzamasını sağlayan amino aistlerden biridir. Lizinin yararlarından bir diğeri antikor üretimine katkıda bulunarak bağışıklık sistemine yardımcı olmasıdır.  Hormon ve enzim üretimi de L-lysine desteği gerektirir.

 

Ürün VEGAN ve HELAL olarak üretilmektedir. Kilo alımına neden olmaz. Vücudun diğer bölgelerinde kıllanma veya tüylenme yapmaz. Tatlandırıcı,  renklendirici, aroma verici içermez.

Tarım Bakanlığı Ruhsatlı ve onaylıdır. Takviye Edici Gıda Onay numarası: 005560-12.03.2019

Türkiye'de üretilmektedir.

Üretici İşletme Kayıt No: TR-34-K-063184

 

Kullanım Şekli:

Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarı yetişkinler için tercihen yemeklerden sonra sabah bir (1) tablet ve akşam bir (1) tablet olmak üzere günde iki (2) tablettir. Bu takviye edici gıda tüm yetişkinlerin kullanımına uygundur. Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayınız.

Saklama Koşulları:

Kuru ve serin yerde muhafaza edilmelidir.

Uyarılar:

Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Tavsiye edilen tüketim tarihi (TETT) ve parti no etiketin üzerindedir. Kuru ve serin bir yerde saklayınız.

BEKLENMEYEN BİR ETKİ GÖRÜLDÜĞÜNDE DOKTORUNUZA YA DA ECZACINIZA BAŞVURUN.

Ticari Takdim Şekli:

60 tablet içeren amber renkli cam şişede sunulmuştur.

 

 

Etiketler
Trixowell Şampuan, Trixowell, Trixowell Saç, Trixowell Saç Büyümesini, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve Mineral, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve Mineral İçeren, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve Mineral İçeren Takviye, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve Mineral İçeren Takviye Edici, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve Mineral İçeren Takviye Edici Gıda, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve Mineral İçeren Takviye Gıda, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve Mineral İçeren Edici, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve Mineral İçeren Edici Gıda, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve Mineral İçeren Gıda, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve Mineral Takviye, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve Mineral Takviye Edici, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve Mineral Takviye Edici Gıda, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve Mineral Takviye Gıda, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve Mineral Edici, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve Mineral Edici Gıda, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve Mineral Gıda, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve İçeren, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve İçeren Takviye, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve İçeren Takviye Edici, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve İçeren Takviye Edici Gıda, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve İçeren Takviye Gıda, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve İçeren Edici, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve İçeren Edici Gıda, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve İçeren Gıda, Trixowell Saç Büyümesini Destekleyen Şampuan Trixowell Advanced Biotin vitamin ve , Trixowell Saç Büyümesini Destekleye,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR