Güvenilir

 

Trixowell markalı ürünler Türkiye'nin saygın üniversitelerinden Yeditepe Üniversitesi Tıbbi Cihaz ve Kozmetik Ar-Ge ve Üretim Birimi, İsviçre’de bulunan dünyaca ünlü Mibelle BioChemistry Laboratuvarı ve konusunda uzman Plastik ve Estetik Cerrah Doktor İlhan Serdaroğlu danışmanlığında yürütülen çalışmalar sonucunda özel olarak formüle edilmiştir ve üretimleri Tam GMP uyumunun olduğu ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Yeditepe Üniversitesi Tıbbi Cihaz ve Kozmetik Ar-Ge ve Üretim Birimi'nde yapılmaktadır.

 

 

Güçlü İçerik

 

Saç dökülmesini önleyen ve saçı güçlendiren Trixowell Serum, Şampuan ve Trixowell Advanced Biotin, Vitamin ve Mineral İçeren Takviye Edici Gıda formülünde, etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmış  bitkisel aktifler, saç kökü beslenmesini destekleyen bitkisel özütler, vitamin ve mineraller bulunmaktadır. Şampuan ve Serumun içeriğinde bulunan bitkisel kök hücre teknolojisi saç dökülmesini önlemeye destek olur, saçlı derinin yağ ve nem dengesini sağlar. Güçlü içeriği ile saç köklerini besleyerek, yeni saç çıkışını tetikler. Deride tahrişe ve saç kaybına neden olabilen Sodium Lauryl Sulfate (SLS), Sodium Laureth Sulfate (SLES), Paraben ve Silikon içermez. 

 

 

Etkin

 

Saç dökülmesine karşı ve saçı güçlendiren Trixowell'in içeriğinde bulunan aktiflerin, düzenli kullanımda saç dökülmesini %95'e varan oranda azalttığı ve 12.haftadan itibaren yeni saç çıkışını tetiklediği klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır. Trixowell Serum, zayıflayan ve canlılığını yitiren saç köklerinizi besleyerek, incelen ve ayva tüyüne dönen saç telinizi kalınlaştırır, daha parlak ve canlı görünmesini destekler. Serum ilk günden itibaren saçı desteklemeye başlar, etkisini saç uzaması aylık ortalama 1.5-2 cm olduğu için 1.ayın sonundan itibaren görmeye başlarsınız. Trixowell Şampuan SLS, paraben ve silikon türevleri içermez. İçeriğindeki bitkisel özütler ile saçlı derinin yağ ve nem dengesini koruyarak saçın nazikçe temizlenmesini sağlar. Saç derisinin sağlığını koruyarak, saç telinin güçlü ve hızlı uzamasını destekler. 

 

 

%100 Bitkisel İçerik 

 

Saçları güçlendiren ve kalınlaştıran Trixowell  saça zarar verebilecek herhangi bir kimyasal madde içermez. İçerdiği etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmış Procapil, İsviçre formüllü bitkisel kök hücre teknolojisi Malus Domestica, organik bezelye filizinden elde edilen bitkisel özüt ile  saç köklerini besler, saçlarda oluşabilecek incelme ve dökülmeleri önleyerek, yeni saç çıkışını tetiklemeye yardımcıdır. Ayrıca içeriğinde bulunan saw palmetto, kafein ve 11 ayrı bitki özütü (aloe vera, huş ağacı, alman papatyası, sarı darı, at kuyruğu, adaçayı, ısırgan, yeşil çay, dul avrat otu, kına özütü, şerbetçi otu) ve 3 ayrı vitamin (Biotin, Niacin, Provitamin B5)den oluşan karışım daha kalın ve dolgun görünen saçlara kavuşmanızı destekler.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR